Warsztaty wokalne z Sebastianem Dudzikiem

 

Warsztaty wokalne są dedykowane dla osób początkujących oraz średnio-zaawansowanych. Podczas 12 spotkań zgłębimy  podstawy śpiewu, oddechu, budowy aparatu głosowego i rezonatorów, a także zajmiemy się indywidualną interpretacją kreatywną w utworach.

Grupowe zajęcia wokalne dają możliwość nauki pracy w zespole. Zajęcia obejmować będą pracę nad techniką wokalną: emisją głosu, dykcją, prawidłowym oddechem, interpretacją tekstu oraz pracę nad ruchem scenicznym. Uczestnicy będą mieli okazję rozwijać słuch harmoniczny podczas śpiewu w wielogłosie, a także nauczyć się pracy z mikrofonem. Będziemy korzystać z szeregu technik wokalnych, np: mix, curbing, twang, belcanto. Oprócz tego zastosujemy zabawy i gry teatralno – wokalne, które wyzwalają mnóstwo pozytywnej energii, otwierają i świetnie integrują grupę.

Praca na próbach jest intensywna, dynamiczna, z dużym naciskiem na odkrycie w uczestnikach swojego unikatowego brzmienia ,wyrobienie swobody w używaniu własnego głosu i osiągnięcie prawidłowej emisji. Ćwiczenia odbywają się w pełnej grupie, z podziałem na mniejsze zespoły, i indywidualnie – są one na bieżąco dostosowywane do rozwoju uczestników, ich silnych stron i tych, nad którymi należy popracować.

Ze wszystkich solowych utworów stworzymy magnum opus naszych zajęć, w którym, wykorzystując duety, utwory solowe i tercety, wystąpimy przed publicznością w formie koncertu wieńczącego naszą pracę.

Istnieje możliwość kontynuacji indywidualnej.

 .
 .

 .

Sebastian Dudzik

Wokalista, dyrygent, instruktor wokalny. Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na specjalności dyrygentura chóralna i prowadzenie zespołów wokalnych. Studiuje wokalistykę estradową w Akademii Muzycznej im. Bacewiczów w Łodzi. Laureat ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursów i festiwali m.in. Niemen Non Stop w Słupsku, Debiuty w Lublinie, Eurosong w Malborku, czy Festiwalu Dobrej Piosenki im. Kaliny Jędrusik w Częstochowie.

Wielokrotnie wyróżniony nagrodą Rektora AM w Katowicach oraz stypendium Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza za osiągnięcia i działalność artystyczną. Wraz z różnymi zespołami wokalnymi i chórami, w tym gospel, koncertował w kraju i za granicą (m.in. w Niemczech, Czechach, na Słowacji, w sali koncertowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach), a także zdobywał laury na międzynarodowych festiwalach chóralnych m.in. I nagroda na Międzynarodowym Festiwalu Varsovia Cantat 2014 w Warszawie czy I nagroda na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Cerkiewnej w Hajnówce 2015.

Współpracował z Polskim Teatrem Historii (w spektaklu muzycznym Santo Subito), występował na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi oraz Gliwickiego Teatru Muzycznego (rewia sylwestrowa), a także Teatru Śląskiego im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach. Odtwórca ról wokalnych – Mojżesza w wystawianym w katowickim Spodku Megawidowisku Exodus oraz ks. Mirosława w Musicalu Karol (Tauron Arena Kraków). Współpracuje również, jako wokalista, z Filharmonią Narodową podczas koncertów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Instruktor śpiewu w Broadway Musical School oraz w MIÓD – Studio Kreacji Głosu w Warszawie. W pracy nad głosem często odwołuje się do naturalnych stanów i emocji człowieka, korzysta z szeregu technik wokalnych (m.in. mix, curbing, twang, belcanto) by uzyskać prawidłową emisję głosu u swoich podopiecznych.

.


 


Gdzie i kiedy odbywają się próby?

 

Pierwsze warsztaty odbywają się 23 kwietnia o 18:00, próby są cotygodniowe

Spotkania odbywają się w sali prób Bemowskiego Centrum Kultury na Górczewskiej 201 w Warszawie

Pojedyncze warsztaty trwają 2 godziny.


 


 


Ile osób liczy grupa i jakie są przedziały wiekowe?

.

Grupa liczy od 10 do 12 osób i jest przeznaczona dla osób w przedziale wiekowym 20-30 lat – Jeśli jednak wiesz, że odnajdziesz się w grupie będąc poniżej lub powyżej przedziału wiekowego – również zapraszamy!

.


Jak się zapisać?

 

Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać można się:

Przez formularz zapisu poniżej

Mailowo – zapisy@swap-warsztaty.pl (wymaga potwierdzenia z naszej strony).

Telefonicznie – na numer 6666 444 05

 

W treści zgłoszenia prosimy o podanie imienia, nazwiska i daty urodzenia uczestnika oraz telefonu kontaktowego.

Mile widziana, ale niekonieczna, jest informacja o dotychczasowych ewentualnych doświadczeniach wokalnych zapisujących się osób.

Płatności

 

Opłaty wnoszone są semestralnie. Istnieje możliwość płacenia w ratach.

 

OPŁATA JEDNORAZOWA ZA KURS– 550zł 

 

RATY 3 x 205zł

 

 

Spotkania odbywają się raz na tydzień. Semestr obejmuje  12 spotkań.

Terminy wnoszenia opłat:

Płatności za warsztaty odbywają się z góry. W przypadku płatności w ratach – druga rata przed piątym, trzecia przed dziewiątym spotkaniem. Pierwsza wpłata rezerwuje miejsce w grupie.

Pełną kwotę lub pierwszą ratę należy wpłacić na konto SWAP najpóźniej na drugich zajęciach.

W tytule maila prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika, numeru telefonu, maila oraz dopisek „Warsztaty wokalne”

 

 

 

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do tygodnia po pierwszych warsztatach bez podawania powodu.


 

Formularz zapisowy

Jeżeli chcesz się zapisać na warsztaty – zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Odezwiemy się  do Ciebie:


Wypełnienie formularza rezerwuje miejsce w grupie, pod warunkiem płatności w przeciągu 3 dni roboczych od wysłania.Otrzymaliśmy zgłoszenie o niedziałającym formularzu- jeżeli formularz nie wysyła zgłoszenia prosimy o zapisanie się przez mail na zapisy@swap-warsztaty.pl 

 


 

Dane do przelewu:

Michał Łyszkowski

ul. Kleczewska 52/2

01- 826 Warszawa

 

MultiBank

35 1140 2004 0000 3102 7655 6190

(z dopiskiem: Warsztaty wokalne)

.


Wydarzenie na Facebooku:

Dobra wiadomość dla wszystkich przyszłych wokalistów, którym nie udało się zapisać na nasze poprzednie warsztaty…

Opublikowany przez SWAP- Spontaniczne Warsztaty Artystyczno-Praktyczne 25 marca 2018

 


Instagram prowadzącego

Niestety nie możemy Wam go tu bezpośrednio wyświetlić, ze względu na nagłą aktualizację API Instagrama :/


Wszelkie pytania prosimy kierować na mail: zapisy@swap-warsztaty.pl lub na nasz numer:6666 444 05

Do zobaczenia na zajęciach!