Informacje dla prowadzących

 

Naszym celem jest trafianie do ludzi ciekawych świata i budzenie w nich fascynacji coraz to nowymi tematami, które im przedstawiamy. Żeby utrzymać tak szerokie spektrum tematów bez przerwy poszukujemy nowych prowadzących bądź wykładowców. Jeśli umiesz lub wiesz coś, czym chciałbyś się podzielić z naszymi uczestnikami – skontaktuj się z nami. Wątek wydarzenia może być dowolny – od zajęć sztuk walki, przez prelekcję naukową, po origami czy blok dyskusyjny. Każdą, nawet najbardziej szaloną propozycję obiecujemy wziąć pod uwagę.

Listę ubiegłych wydarzeń znajdziesz tutaj.

 

Nasze zasoby:

Do dyspozycji mamy trzy, różnej wielkości sale warsztatowe w DK „Praga” na ulicy Dąbroszczaków 2, w pobliżu metra Dworzec Wileński, zestaw sal w Szkole Aktorskiej Machulskich do organizacji wydarzeń artystycznych i salę wykładową w Centrum Kreatywności Targowa na wydarzenia z dużą widownią.

Służymy również pomocną dłonią przy organizacji warsztatów zapewniając promocję, wsparcie techniczne, finansowanie potrzeb warsztatowych czy projekt i druk ulotek i plakatów na większe wydarzenia.

 


Dołącz do nas!

Regularnie poszukujemy artystów do nowych projektów artystycznych – jeżeli nie masz pomysłu na warsztaty, ale chciałbyś być w naszej bazie, byśmy mogli skontaktować się z Tobą z propozycją współpracy – zachęcamy do załączenia CV: 

. 

Jeżeli masz pomysł własnego projektu, w wiadomości poniżej prosimy o zawarcie jego abstraktu (krótkiego opisu). Odezwiemy się do Ciebie z naszą propozycją 🙂