Tutaj możecie poznać ludzi, którzy prowadzą u nas warsztaty i występują podczas innych wydarzeń

Zapisy znajdują się na stronie Warsztaty


 

 

 

 

 

Nasi Prelegenci:

 


Edyta Ganc

Psychoterapeutka, teatrolog, reżyser teatralny.
 
Od kilkunastu lat prowadzi warsztaty teatralne oraz projekty w nurcie teatru dokumentalnego z różnorodnymi grupami.
W swojej obecnej pracy teatralnej w sposób autorski łączy techniki psychologii procesu, narzędzia dramy i teatru forum, improwizacji wg. Keitha Johnstona, techniki Augusto Boala oraz metody pracy z ciałem i ruchem. Psychologia procesu jest dla niej ścieżką rozwoju i nieustających inspiracji oraz metodą, dzięki której można dotrzeć do głęboko ukrytych potencjałów.
Ukończyła I fazę Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu, w tym Studium Psychoterapii metodą Psychologii Zorientowanej na Proces, Teatrologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, Szkołę Trenerów Programu Kultura Rozwoju oraz Studio Teatralne „Hyde Park”.
Jest autorką i współautorką wielu projektów teatralnych stowarzyszenia Spółdzielnia Dokumentalna i reżyserem oraz współreżyserem takich spektakli, jak: „Je suis” , ” Rio de Varsovia”, „Seniors Electro Show”, „CV Show”, „Laboratorium Seniora: Freestyle”, ” Wola Kobiet”, „Wyśnione Życie Owadów” i innych. 

 

 

 

 


Anna Wysocka i Szymon Adamczyk

Anna Wysocka i Szymon Adamczyk to para, którą połączyła miłość do Acroyogi. Swoje umiejętności nieustannie rozwijają uczestnicząc w wielu międzynarodowych warsztatach w tym Dutch Acrobatic Convention, corocznym festiwalu Move Copenhagen, na którym można poznać i spróbować różnych form ruchu, a także licznych warsztatach z najlepszymi nauczycielami Acroyogi z całego świata m. in. Daniel Scott, Elad Sadeh, Jeppe Skovgaard oraz Jason and Chelsey Magness z grupy YogaSlackers. W swojej praktyce największy nacisk kładą na akrobatyczną stronę Acroyogi. Miłośnicy wysokich lotów i dobrej zabawy, którzy lubią zarażać swoją pasją innych. 

 

 

 

 


Almira Eva

Almira to trenerka wokalna, wokalistka w zespole gospel, absolwentka szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Śpiewa od dziecka, a swoją trenerską przygodę rozpoczęła w 2015 roku, szkoląc się pod okiem Bartka Cabonia. Pomimo młodego wieku, zyskała opinie bardzo kompetentnej i skutecznej nauczycielki z pasją. Obecnie prowadzi zajęcia indywidualne, warsztaty, wykłady z zakresu emisji głosu. W wolnych chwilach tworzy autorski materiał. W ramach Spontanicznych Warsztatów Artystyczno – Praktycznych prowadzi serię warsztatów z emisji głosu.

 


 


 

 

 

 


Mariusz Gniadek

Speaker naukowy i pasjonat neurobiologii. W latach 2016-2017 prowadził badania w Instytucie Biochemii i Biofizyki PAN dot. molekularnego podłoża i znoszenia czasu spoczynkowego nasion. Opracował obecnie najskuteczniejszą, najszybszą i najtańszą drogę redukcji spoczynku. Dzięki jego odkryciu udało mu się uzyskać II miejsce w polskiej edycji konkursu European Union Contest for Young Scientists (EUCYS). Oprócz biologii molekularnej zajmuje się również neurobiologią. To właśnie z tej dziedziny nauki prowadzi wykłady w organizacji SWAP. Szczególnie skupia się na neuroteologii, zjawiskach okołośmiertnych i działalności substancji psychodelicznych w ludzkim mózgu. Poza biologią pasjonuje się muzyką i trenuje sporty walki. 

 

 

 


Michał Łyszkowski

Aktor improwizacji komediowej w Teatrze Jednej Chwili . Obsadza role w licznych produkcjach filmowych polskiej telewizji i filmach niezależnych. W ramach SWAP-u prowadzi warsztaty z improwizacji, w tym naszą grupę teatralną. Był również prowadzącym podczas szkoleń z pracy grupowej i terapii teatralnej. Organizator strefy artystycznej na SLOT Art Festiwal w województwie dolnośląskim, gdzie ma przyjemność pracować ze znanymi polskimi artystami, jak zespoły Lilly Hates Roses czy The Dumplings. Pasjonuje się kulturą i sztuką i działa społecznie przy jej promocji, w tym podczas udzielania się w zespole SWAP-u. Poza warsztatami pisze bloga, tworzy scenariusze i interesuje się fotografią analogową. 

 

 

 


Anna Kupryjaniuk

 

Anna Kinga Kupryjaniuk – prelegentka licznych wykładów (związanych z synestezją, umysłem seryjnego mordercy), autorka prac między innymi takich jak: – „Hemisferektomia funkcjonalna w leczeniu lekoopornej epilepsji” „Bijesz mnie, bo na to zasługuje – toksyczne związki i syndrom Sztokholsmki” , „Terapia elektrowstrząsowa versus lobotomia przedczołowa w leczeniu lekoopornej schizofrenii katatonicznej”, „Schizofrenia paranoidalna”. Prowadząca wykładów na uniwersytecie SWPS, autorka badań związanych z obniżeniem funkcji wykonawczych u osób zmagających się z zaburzeniami odżywiania. Prywatnie pasjonatka dziedziny jaką jest neuronauka, zakochana po uszy w kulturze i języku chińskim, studentka Neuropsychologii Klinicznej i Psychologii Ekonomicznej na Uniwersytecie Warszawskim. 

 

 

 


Olga Pęsiek

Olga to artystka – malarka, gustująca we wczesnym impresjonizmie francuskim i ekspresjonizmie. Prace wykonuje farbą akrylową i olejną lub węglem ołówkowym. Oprócz przelewania swoich umiejętności na płótno zajmuje się również ceramiką i witrażem a jej prace wystawiane były w kilku miejscach w Warszawie. Prowadziła warsztaty  z podstaw malarstwa sylwetowego i szkicu węglem. Personalnie pasjonuje się poezją. 

 

 

 


Monika Mrowińska

Aktorka i wokalistka Szkoły Aktorskiej Machulskich. Zadebiutowała na festiwalu filmowym Młodzi i Film, obsadzała liczne role w krótkometrażowych produkcjach filmowych, udziela się estradowo w polskiej telewizji i gra kameralne koncerty. Napisała autorski scenariusz, wystawiony przez studencką grupę teatralną. Aktorstwem zajmuje się od dziecka, zaś poza nim para się pantomimą, tańcem towarzyskim, latino i jazzem.